• SZKOŁA JĘZYKOWA
    miejsce przyjazne dla każego
  • Kursy dla dzieci i młodzieży
    sprawdzone metody - szybkie efekty!
  • Nauczanie Metodą Callana
    szybko i efektywnie !

Kursy dla dzieci i młodzieży

First steps in English, kursy dla najmłodszych od  6 lat.

 Jest to metodą uczącą komunikatywnego języka już najmłodsze dzieci. Cały materiał, słówka i struktury gramatyczne wprowadzone są w kontekście. Dzieci już od pierwszych zajęć wypowiadają się całymi zdaniami. Dodatkowo szczegółowo zaplanowany system powtarzania wprowadzonego materiału umożliwia jego rzeczywiste opanowanie. Nauka uzupełniana jest przez dodatkowe materiały (podręczniki i nagrania). Metoda łączy w sobie elementy nauki, zabawy oraz ruchu. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, poprzez stymulację wszystkich zmysłów.

Talking children, zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną dla dzieci od 7-13lat.

 Nowoczesna i skuteczna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci szkoły podstawowej. Oparta jest na założeniach metody bezpośredniej. Bogate słownictwo i materiały gramatyczne, które pozwalają dzieciom od pierwszych zajęć uczyć się myśleć w języku angielskim. Na kursach stosujących metodę Talking Chidren dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. Materiał jest ćwiczony przez powtarzanie oraz serię pytań i odpowiedzi. Od początku kursu dzieci uczone są posługiwania się pełnymi zdaniami w języku obcym. Na bieżąco kontrolowana i poprawiana jest właściwa wymowa.

System powtórek przerobionego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie oraz eliminuje braki spowodowane absencją ucznia.

Na zajęciach nie ma czasu na nudę, gdyż każdy element lekcji wykorzystuje maksymalnie możliwości percepcyjne uczniów i ich koncentrację na poszczególnych zagadnieniach. W toku zajęć wprowadzane są gry językowe, nagrania i praca z podręcznikiem

Masz pytanie?
Zadzwoń!
507 126 339
(33) 819 46 71
Wszystkie prawa zastrzeżone. Szkoła Językowa Easy-English!
www.easy-english.pl
Easy English
Kozy, ul. Bielska 57 tel. 507 126 339