• SZKOŁA JĘZYKOWA
    miejsce przyjazne dla każego
  • Kursy dla dzieci i młodzieży
    sprawdzone metody - szybkie efekty!
  • Nauczanie Metodą Callana
    szybko i efektywnie !

Nasza szkoła

NASZA SZKOŁA

Szkoła Językowa  Easy English   to miejsce przyjazne dla każdego. Języki obce to nasza pasja. Z pasją również uczymy. Wiedząc, jak ważna jest dzisiaj oszczędność czasu  i pieniędzy, pomożemy wybrać Państwu odpowiedni kurs języka angielskiego . Zajęcia w Easy English to nie tylko najwyższa jakość usług, ale również świetna zabawa i miła atmosfera. Gwarantujemy profesjonalną  i wykwalifikowana  kadrę, naszymi pracownikami są tylko dyplomowani filolodzy, którzy  zapewniają bezstresową, ale intensywną naukę w przyjaznej atmosferze.

Uczymy od poniedziałku do piątku. Jeśli dotychczas mieliście Państwo wrażenie, że marnowaliście  czas i  nudziliście się podczas lekcji lub rzadko mieliście okazję wypowiadać się w jej trakcie, a wreszcie jeśli sądzicie, że nigdy już nie nauczycie się biegle władać językiem obcym, to Szkoła Językowa  EASY  ENGLISH  jest najodpowiedniejszym miejscem dla Was. Udowodnimy Wam, że nauka języka może stać się życiową pasją, że każdy jest w stanie nauczyć się dobrze mówić w innym języku. Nasi nauczyciele potrafią zaktywizować każdego Słuchacza, nawet najbardziej nieśmiałego i niewierzącego w swoje możliwości.
U nas naukę można rozpocząć w dowolnym momencie. Zajęcia prowadzimy w systemie ciągłym, a nie semestralnym, jak ma to miejsce w wielu innych szkołach. Pierwszą lekcję otrzymają Państwo za darmo, a co tydzień mają państwo możliwość uczęszczania na dodatkowe bezpłatne zajęcia z Native Speakerem.

Masz pytanie?
Zadzwoń!
507 126 339
(33) 819 46 71
Wszystkie prawa zastrzeżone. Szkoła Językowa Easy-English!
www.easy-english.pl
Easy English
Kozy, ul. Bielska 57 tel. 507 126 339